תכנון ועיצוב    cloud


בתכנון יצירותיו ועיצובן, בוחר רונן זפרני זני עצים בעלי גווני חום עשירים, ממבחר עצי האגוז האפריקאי והאמריקאי, או את הצבע האדום-חום העמוק של עץ המהגוני, וכנגדו החום הבהיר של הפאולוניה והוורוד-סלמון הבהיר של האקליפטוס.

יצירותיו הייחודיות של רונן מעוצבות באופן שתהוונה מרכיב בולט בבית, במשרד, בחנות או בעסק שלכם.
ניתן גם להתאים שילובים של מבחר יצירות - מנורות תקרה ומנורות סטנדרטיות בליווי עיצובי קיר מקוריים בעלי צבעים מנוגדים או תואמים.

תוכלו לבחור אם לרכוש פריטים בלעדיים או לשלב עיצובי קיר מופשטים ומרתקים, ולהתאימם לאביזרי תאורה ייחודיים המוסיפים דרגות שונות של חום, מיקוד וסגנון לסביבתם.
Paulownia

פאולוניה

Eucalyptus

אקליפטוס

American Walnut

אגוז אמריקאי

African Walnut

אגוז אפריקאי

Mahogany

מהגוני

Pine

אורןמתנות מיוחדות    gift


אומנות הקיר וגופי התאורה של WoodYOU הם בחירה טובה ומקורית ל"מתנה עם ייחוד" עבור אירועים מיוחדים: חתונה, יום נישואין, חתונות, בר/מצווה, יום הולדת וכמובן חנוכת בית. זו תהיה מתנה אישית ומיוחדת שתחמם את הבית והלב וכאשר היא מיועדת ליקיריכם בחו"ל, היא גם תהווה מזכרת ממקומות בהם ביקרתם ונופים אותם ראיתם.הזמנות מיוחדות    heart


אומנות הקיר וגופי התאורה המוצגים כאן, באתר, מהווים רק חלק קטן מהאוסף של רונן. אם אתם מעוניינים בהזמנות מיוחדות, מוצרים בהתאמה אישית או שינויים כלשהם במוצרים קיימים, רונן ישמח להיפגש איתכם ולוודא שתקבלו את המראה, התחושה והאווירה עליהם חשבתם בעת שבחרתם את יצירותיו.